ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ


» Artı Bilgisayar; hafta içi ve Cumartesi günleri 9.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

» Teknik servisimize bırakılan müşteri bilgisayarlarından, teknik servis bedeli peşin olarak alınır.

» Teknik Servisimize bırakılan bilgisayar ve diğer ürünler 3 ay içerisinde alınmadığı takdirde sorumluluk kabul edilmemektedir.

» Arızası giderilen ürünler için müşterilerimiz telefon ile bilgilendirilmektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZWeb Tasarımı


Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda,sürekli değişen teknolojiye odaklı web tasarım çözümlerimizden faydalanın.İstediğiniz tasarım için gerekli detayları analiz ediyor, fikirlerimizi de birleştirerek size veya kurumunuza en uygun tasarımlar üretiyoruz.Kullanıma uygun, web tabanlı çözümler sunuyoruz.


Bireysel ya da Kurumsal olmak için ihtiyaç duyduğunuz önem içeren iş akış programlarını dijital ortama taşıyarak, iş akışınızı daha da hızlandıran çözümler yaratıyoruz.Bilgisayar ve Teknik Servis


Evinizde, işyerinizde veya teknik servisimizde, her marka bilgisayar için arıza tespiti yapmaktayız.


İşletim sistemi kurulur, güncellemeleri yapılır, tüm bilgileriniz ve sistem verileriniz otomatik olarak istenilen kaynaklara yedeklenir. Network kurulur ve tanımlanır, kurumsal firmalarda yer alan bilgi işlem teknolojilerinin entegrasyonu, bakımı, destek ve yönetimhizmetleri, ADSL Kurulumu ve oluşan arızaların giderilmesi, driver kurulumu, bilgisayar upgrade işlemleri, anakart, harddisk ,ekran kartı ,ekran chipi, elektronik aksam tamiri, Usb soketdeğişimi, ses kartı, Ram ,İşlemci, LCD ekran, klavye ,yazıcı, monitör optik okuyucularının tamiri, temizlenmesi ve değişimi, format ve program güncelleme, yazılım sorunlarının çözülmesi, kartuş toner dolumu ve yenilenmesi yapılır.


Anlaşmalı üyelerimizin bilgisayar ortamında yaşadığı tüm sorunlara hızlı çözüm bularak kaliteli ve ve güvenli teknik servis hizmeti sunmaktayız.Veri Yedekleme


Harddisk, usb, flash bellek, sd kart, tüm cep telefonlarından ve kamera kartlarından veri türü ve disk boyutu ne olursa olsun en yüksek başarıda veri kurtarılması yapılmaktadır.


Formatlanan disk üzerinde okunamayan bölümlerin oluşması, verilerinizin olduğu disk alanınızın silinmesi, virüs nedeniyle çalışmayan diskler, şifrelenmiş disklerde ulaşılamayan dosyalarınız varsa, elektronik arıza sonucu hasara uğramış diskleri ve nedeni bilinmeyen arızalar sebebi ile diskinizde yeralan verilerinize ulaşamıyorsanız, güvenli olarak "veri kurtarma" işlemini yapmaktayız.Kartuş ve Toner Dolumu


Yazıcı Kartuş ve Laser Toner Dolumu yapmanız için bazı sebepler; Orijinaline göre %60-80 oranında tasarruf sağlamış olursunuz. Boş olan ürünlerin geri dönüşümü sayesinde çevrenin kirlenmesini engelleyebilirsiniz. Orijinal ürün için ithalatı azaltarak ekonomiye katkıda bulunmuş olursunuz.


Fiyatlarımız sizlerin daimi müşterilerimiz olmanız doğrultusunda uygundur.Toner kartuşlarında, sorunsuz ve kaliteli ürünler kullanarak, gerekli tüm bakımlarınıda yapmakta ve orjinale yakın kullanım imkanı sunmaktayız.Kamera ve Güvenlik Sistemleri


Günümüzde kamera sistemlerinin kurulum ve uygulaması basitmiş gibi görülsede, aslında dikkat edilmesi gereken önemli detaylar içerir. Kurulum aşamasındaki her detay, kaliteli bir görüntü ve sağlıklı bir kayıt sistemi için önemlidir. Kamera sistemlerinin kurulumunda,kullanılacak kameranın teknik özellikleri ve kullanılacak yere göre uyumluluğu ile birlikte kablo kalitesi ,konnektörler ve tüm görüntü taşıyıcıları, kayıt cihazının (DVR), sağlıklı bir şekilde çalışması oldukça büyük önem taşımaktadır.


Güvenlik kameraları; görüntü kayıt amacının dışında, ayrıca caydırıcı özellikte taşımaktadır. Kamera sistemi kurulan ev ya da işyerinizi istediğiniz zaman herhangi bir alandaki bilgisayardan veya uyumlu cep telefonlarından izlemek mümkündür. Gece görüşlü kameralar sayesinde evinize ve işyerinize 24 saat güvenli koruma sağlayabilirsiniz.Kurumsal Çözümler


Kurumsal Bakım Anlaşması; Anlaşma sağlanan şirketlerde, bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya gelmemesi için mesai saatleri içerisinde müdahale edilip, sorunlarının halledilmesi ve gerekli önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.


İşletmesinde bulunan bilgisayar,yazıcı,tarayıcı vb. çevre birimlerinin sayısı fazla olan, herhangi bir donanımsal ya da yazılımsal bir sorun meydana geldiğinde iş aksamını fazla aksatmadan acil çözüm gerektiren,tüm işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler. Kurumsal Bakım Anlaşması 6 ay veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır. Bu müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimiz olarak kabul edilmektedir. Sorun oluşması halinde iş kaybına uğramamaları için hızlı çözüm üretililmektedir. Verilerinin yedekleri alınır, kullanılan donanım birimleri ve ürünler haricinde teknik servis için ek hiçbir ücret ödemezler.


Kurumsal Bakım Anlaşması yapmak için; bir ön görüşme randevusu alınarak, müşterilerimizin talepleri alınır, sonrasında işletme analiz edilir ve yapılabilecek hizmetler hakkında bilgi verilir Bakım anlaşması için, bir sözleşme hazırlanır .Anlaşmanın onaylanması durumunda, işyeri bilgisayarlarında bir çalışma yapılır, eksikler belirlenir ve giderilir, yedekler alınır ve bakımları yapılır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BİLGİSAYAR MARKALARI

Copyright © 2012 logo | Kesemdeki Kelimeler Footer Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Referanslar | İletişim | 2.El Ürünler